Uudised‎ > ‎

Vigala Valla Lahtine Sumoturniir

posted May 6, 2017, 7:13 AM by jüri nisumaa   [ updated May 9, 2017, 10:45 AM by Hannes Välis ]
http://fotod.www.ee/hannes.valis/?op=AddPic&GalleryID=25
Täna toimus Vigala Valla esimene sumoturniir, kus osales 25 kohaliku treeningrühma õpilast. 
Võistluste toimumisele aitasid kaasa:
# Adelante Tellingud OÜ toimekas meeskond, kes püstitas võistlusareeni nagu lubatud ning tõi kohale poodiumi, mille kõrgeimale astmele oli konkurentsi küll! Hoolimata öistest töötundidest jõuds meeskond järgmisel päeval ka võistlust nautima. 
# Vigala Vallavalitsus, kelle spordisõbralik käitumine oli võistluste korraldamise ajendiks. Nimelt eraldati valla eelarvest raha dohyo soetamiseks, mis andis suurepärase võimaluse korraldada kohalikele sumohuvilistele üks tore võistlus ning tutvustada meie fännidele seda ala lähemalt. 
# Maadlusklubi Juhan toimekad noored võtsid enda kanda ürituse läbiviimise, mis kulges esimese korra kohta päris sujuvalt, aplaus meie noortele maadlushuvilistele: Raido Liitmäe, Andreas Välis, Kaspar Ojavee, Heily Tiitus, Urmis Veimann, Hannes Välis, Kristjan Vodolaztšenko, Anti Asumets ja Fred Kikas!
# Vana-Vigala Põhikool näitas üles suurt usaldust, kui andis oma võimla nädalavahetuseks hirmuäratavate sumotajate käsutusse! Ja see polnud veel kõik, lisaks premeeris põhikool sumotajaid veel oma meenetega.

Täna näitasid head minekut sumomaadluses: Hannes Välis, Aron Aun, Kristjan Vodolaztšenko, Raigo Vingel, Rasmus Kuik, Richard Böttker, Sandra Plamus, Heily Tiitus ja Lisette Böttker, kes saavutasid oma kehakaaludes esikohad. Protokoll on saadaval siin! Meie maadlejatele pakkusid konkurentsi sumotajad Valgast, Martnast, Rakverest ja Väike-Maarjast.