Uudised‎ > ‎

Raplamaa koolisportlaste vastuvõtt 2016

posted Dec 13, 2016, 5:54 AM by jüri nisumaa   [ updated Dec 13, 2016, 8:19 AM by Hannes Välis ]
Raplas premeeriti kõiki tublisid maakonna koolides õppivaid sportlasi, kes tänavusel aastal on saavutanud esikolmiku koha Eesti meistrivõistlustel. Maadlusklubi Juhan sportlastest olid vastuvõtule kutsutud järgmised maadlejad:

SANDER ROOSILEHT (2002) Maadlus,  Märjamaa G

Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilastele (-15) I koht

Eesti MV sumos U14 I koht

Eesti MV sumos U14 absoluutkaal II koht

EM sumos U16 III koht

Treener: Olari Suislep/Harri Koiduste



SILVER ROOSILEHT (2001) Maadlus,  Märjamaa G

Eesti MV Kreeka-rooma maadluses õpilastele (-15) II koht

Eesti MV Vabamaadluses õpilastele (-15) I koht

Treener: Olari Suislep/Harri Koiduste



KARLOS PANFILOV (2007) Maadlus,  Märjamaa G

Eesti MV sumos U8 III koht



ARDO PAJUR (1998) Maadlus,  Audentes/Märjamaa G

Eesti koondislane

Treener: Ivar Kotkas/Harri Koiduste



ROMANIS SIIMAN (2005) Sumo,  Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumos U12 III koht

Treener: Jüri Nisumaa



REBECCA LAIDNA (2008) Sumo,   Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumos U12 I koht

Eesti MV sumos U10 III koht

Treener: Jüri Nisumaa



ARON AUN (2004) Sumo,   Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumos U12 I koht

Eesti MV sumos U14 II koht

Eesti MV vabamaadluses õpilastele (-15) III koht

EM sumos U12 II koht

Tallinn Open rahvusvaheline noorteturniir kr-r maadluses III koht

Treener: Jüri Nisumaa



HEILY TIITUS (2003) Sumo,   Kivi-Vigala PK

Eesti MV sumos U14 I koht

Eesti MV sumos U16 I koht

Eesti MV sumos U18 I koht

Eesti MV sumos täiskasvanud III koht

Eesti MV naistemaadluses õpilastele (-15) III koht

Eesti MV korea maadlus (ssireum) täiskasvanud I koht

EM sumos U16 V koht

Treener: Jüri Nisumaa



TRIINULY VEIMANN (2000) Naistemaadlus,  Vana-Vigala PK/Tallinna THK

Eesti MV naistemaadluses kadettidele (-17) II koht

Eesti MV naistemaadluses juunioridele (-20) I koht

Eesti MV naistemaadluses täiskasvanud III koht

Soome MV naistemaadluses juunioridele (-20) III koht

Treener: Jüri Nisumaa



RASMUS KUIK (2008) Sumo,   Vana-Vigala PK

Eesti MV sumos U10 I koht

Eesti MV sumos U8 II koht

Treener: Olev Nisumaa



KRISTJAN VODOLAZTŠENKO (2001) Kreeka-rooma maadlus, Vana-Vigala PK

Eesti MV kreeka-rooma maadluses õpilastele (-15) I koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele (-17) III koht

Eesti MV vabamaadluses kadettidele (-17) I koht

Eesti MV sumos U16 III koht

Treener: Olev Nisumaa



HANNES VÄLIS (1999) Kreeka-rooma maadlus, Vana-Vigala PK/Kullamaa KK

Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele (-17) I koht

Eesti MV vabamaadluses kadettidele (-17) II koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses juunioridele (-20) II koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses täiskasvanud III koht

Treener: Olev Nisumaa



ANDREAS VÄLIS (1999) Kreeka-rooma maadlus, Vana-Vigala PK/Audentes

Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele (-17) III koht

Eesti MV vabamaadluses kadettidele (-17) II koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses juunioridele (-20) III koht

Eesti MV kreeka-rooma maadluses täiskasvanud II koht

Tallinn Open rahvusvaheline noorteturniir kr-r maadluses II koht

Põhjamaade MV kreeka-rooma maadluses kadettidele (-17) III koht

EM kreeka-rooma maadluses kadettidele (-17) 15. koht

Eesti noortekoondise liige kreeka-rooma maadluses

Treener: Ivar Kotkas/Olev Nisumaa



JACOMO NOE (1999) Kreeka-rooma maadlus, Vana-Vigala TTK

Eesti MV kreeka-rooma maadluses kadettidele (-17) III koht

Eesti MV vabamaadluses kadettidele (-17) III koht

Eesti MV sumos U18 II koht

Eesti MV sumos täiskasvanud II koht

Treener: Olev Nisumaa

Comments