Uudised‎ > ‎

Noorsoo sumomaadluse EM

posted Sep 30, 2019, 12:09 AM by jüri nisumaa
Nädalavahetusel Ungaris peetud noorsoo sumomaadluse Euroopa meistrivõistlustelt võitsid MK Juhan tüdrukud kokku 10 medalit. Individuaalses arvestuses hoolitses parimate tulemuste eest meie möödunud aastane maailmameister Sandra Plamus, kes saavutas U14 vanusegrupi raskekaalus hõbeda ning U16 vanusegrupi open klassis samuti hõbemedali. Mariette Liigend võitis pronksmedali U14 vanusegrupi raskekaalus. 

Samuti kuulusid Juhani tüdrukud igas vanusegrupis naiskonda, mis on neljaliikmeline ning, kellest üks on varuvõistleja. Rahvusvõistkondade vahelises mõõduvõtmistes saavutati samuti medalikohti. U14 naiskonda kuulusid Mariette, Sandra, Getter meie klubist ja varuliikmena Karolin Tammre (SK Eesti Karud). U14 naiskond saavutas tubli teise koha.

U16 naiskonda kuulusid Mariette, Sandra, Karolin Tammre (SK Eesti Karud) ja varuliikmenaEva-Maria Raudsepp (Väike-Maarja SK) ning saavutati pronksmedal.

U18 naiskonda kuulusid taas meie klubi kaks raskekaalutüdrukut Mariette ja Sandra ning lisaks veel Kai Pähkel (SK Nipi) ning varuliikmena taaskord Kärolin Tammre (SK Eesti Karud). U18 naiskond saavutas samuti hõbeda.


Comments