Uudised‎ > ‎

MK Juhan taaskord Eesti meister!

posted Sep 14, 2020, 8:39 AM by jüri nisumaa
Nädalavahetusel leidsid Jõgeval aset Eesti täiskasvanute meistrivõistlused maadluses. Maadlusklubi Juhan saavutas võistkondliku esikoha nii kreeka-rooma kui ka naistemaadluses! Klubi 21-aastase ajaloo jooksul on võidetud meeskondlik täiskasvanute meistritiitel 16. korral, alates 2003. aastast on klubi järjepidevalt poodiumil olnud. Naistemaadluses võideti täiskasvanute parima klubi tiitel tänavu esimest korda!

Klubi eest oli võistlemas 12 sportlast, ainsa individuaalse meistritiitli võitis Heiki Nabi, kes maadles raskekaalus ning alistas kõik oma vastased ülekaalukalt. Õnnetusjuhtumina tuli tal kaks punkti ära anda Kristjan Sarvele, kes on tõenäoliselt terve Eesti peal üks väheseid mehi, kellel on õnnestunud Nabilt punktid napsata. Finaalis maadles veel neli meie klubi sportlast, kuid kõik pidid tunnistama vastaste paremust, hõbemedali saavutasid: Raido Liitmäe (97kg), Andreas Välis (87kg), Nele Nisumaa (57kg) ja Triinuly Veimann (50kg). Pronksmedalile maadlesid Margus Soome (97kg) ning Helena Truber (53kg). Võistkndlikus arvestuses tõid väärtuslikke punkte Kelli Sikk (4. koht, 57kg), Taavi Tikerpalu (4. koht, 79kg), Hannes Välis (4. koht, 87kg), Philip Abt (5. koht, 67kg) ja Urmis Veimann (5. koht, 130kg).

Harri Koiduste valvsa pilgu all tegid treeneritööd Ardo, Olev ja Jüri.
Täname kohale tulnud fänne ja otseülekande kaasaelajaid!