Uudised‎ > ‎

MK Juhan punktitabel 2018

posted Oct 13, 2018, 11:32 AM by jüri nisumaa
MK Juhan maadlusaasta lõpuni on jäänud veel kaks kuud ning meie punktitabeli seis on üpris pingeline. Esikoha nimel on võitlemas neli maadlejat. Hetkel on liidrikohal Aron Aun 103 punktiga, talle järgnevad Sandra Plamus (98p), Lisette Böttker (94p) ja Heily Tiitus (82p). Punktitabeli esikümme saavad premeeritud maadlusklubi Juhan aastalõpupeol, mis leiab aset vahetult peale Märjamaa Kapa maadlusvõistlust 8. detsembril. Sinnani on aga jäänud veel piisavalt võistlusi, mis annavad kõigile võimaluse oma kohta punktitabelis parandada. 

Hetkel on tabelisse jõudnud 63 klubi maadlejat, kes on võistlustel saavutanud koha esikolmikus. Meie maadlejad on edukalt osalenud 62'l maadlusvõistlusel ning kokku on käesoleva aasta jooksul võidetud 259 medalit. Neist kirkaimad on Sandra Plamuse kuldmedal sumomaadluse MM'il ning Ardo Pajuri ja Urmis Veimanni kuldmedalid Põhjamaade MV'l. Suurvõistlustest seisavad veel ees kreeka-rooma maadluse MM (osaleb Heiki Nabi) ja noorte sumomaadluse EM (osaleb 12 MK Juhan maadlejat). 

Märkimisväärne on punktitabeli parimate poolt võidetud medaliarv, nad on käesoleva aasta jooksul kogunud juba ligi 20 poodiumikohta. See tähendab, et neil noortel sportlastel on olnud hooaja vältel vaid 8 maadlusvaba nädalalõppu, mis näitab kindlasti nende pühendumust sellele spordialale. Tabelile annab särtsu juurde 33. kohal olev Eesti parim kreeka-rooma maadleja Heiki Nabi, kellega saavad kõik meie noored selles tabelis rinda pista. Kindlasti teeb see süsteem liiga meie esinumbrile aga selle eest annab kuhjaga indu noortele tegijatele!Comments