Uudised‎ > ‎

Maadlust täis nädalavahetus Võrus

posted Sep 20, 2020, 10:46 AM by jüri nisumaa
Nädalavahetusega tõid MK Juhan maadlejad kaugelt Võrumaalt koju 12 medalit ning paar esikolmiku kohta ka klubide arvestuses! Laupäeval võisteldi Olümpiavõitja Eduard Pütsepa mälestuseks, kus esikolmikusse jõudsid Rebecca Laidna (45kg, II koht) ja Rasmus Kuik (35kg, III koht). 

Pühapäeval maadeldi välja Eestimaa Spordiliit JÕUD meistrivõistluste medalid.  MK Juhan esindajad olid tasemel ning tõid Rapla maakonnale naiskondliku esikoha ning kreeka-rooma maadluses meeskondliku teise koha! Individuaalselt võideti 6 kuldmedalit ja 4 pronksi. Rebecca Laidna tuli toime kaua oodatud ent uskumatu saavutusega, ta alistas oma pikaajalise rivaali Anu-Liis Raudseppa esmakordselt. Võitlus oli tasavägine, kuid seisuga 1:1 tunnistati Rebecca paremaks, kusjuures eelmisel päeval kohtusid Rabecca ja Anu-Liis lausa kahel korral ning seisudega 0:3 ja 0:5 pidi Rebecca tunnistama vastase paremust. Juba järgmisel nädalavahetusel Paikusel on rivaalid taas vastamisi! 

Veel kõvem maadleja oli Raido Liitmäe, kes sooritas kübaratriki ja võitis esikoha nii kreeka-rooma kui vabamaadluses. Raido pidi kogu võistluse peale loovutama koguni 11 punkti, mis näitab, et saavutus ei olnud kindlasti lihtsate killast. Eelmisel nädalalõpul toimunud Eesti meistrivõistlustel tuli Raido hõbedale ja  loovutadas vadi 5 punkti!

Märkimisväärse tulemuse saavutas ka Helena Truber, kelle jaoks oli JÕUD meistrivõistluste kuldmedal kehakaalus 53kg tema maadluskarjääris esimeseks esikohaks! Ja karjääri 26. medal saigi kuldne! Toreda saavutusega tuli toime ka tema õde Nele, kes oma uue perekonnanimie all võitis esimese kuldmedali. 

Esikohale maadles end ka Urmis Veimann, kes vaatamata vabamaadluse esimeses ringis saadud küünarliigese vigastusele alistas oma finaalivastase kreeka-rooma maadluses seisuga 9:0! Vabamaadluse jättis Urmis vigastuse tõttu pooleli.

Hõbemedalile maadlesid end JÕUD meistrivõistlustel Heidi Laasma (40kg), Kätlin Sikk (57kg) ja Hannes Välis. Hannesel õnnestus hõbedale maadelda nii kreeka-rooma kui ka vabamaadluses.

Comments