Uudised‎ > ‎

Juhani Suvepäevad 2017

posted Jul 17, 2017, 2:20 PM by jüri nisumaa   [ updated Jul 20, 2017, 12:09 AM ]

17.-19. juulini leidsid Vigalas, Paljasmaa külas aset maadlusklubi Juhan suvepäevad. Päevad olid sportlikud ja sündmusterohked. Lisaks rohketele mängudele leidis aset ka traditsiooniline mitmevõistlus. 

Mitmevõistluse aladeks olid: vabavisked, hüppenöör, rippumine, noolevise, batuudihüpped, lõuatõmbed, frisbee, õhupüss ja jooksmine. Mitmevõistluse alad olid jaotatud kahele päevale ning arvestust peeti kolmes vanusegrupis. Kuni 7-aastaste hulgas saavutas 1. koha Heidi, 2. koha Richard ja 3. koha Robert. Kuni 13-aastaste hulgas oli esikolmik järgmine: Aron, Rasmus ja Romanis. Täiskasvanute arvestuses võidutses Andreas, tema kannul lõpetasid Philip ja Kristjan. 

Teise päeva õhtul leidis aset sumoturniir. Kehakaalus -50kg oli 13 osalejat, võitjana väljus Romanis, teise koha saavutas Karl-Rasmus ning kolmanda koha Armo. Raskekaalus osales 6 maadlejat, esikolmik kujunes järgmiselt: esimene Andreas, teine Kristjan ja kolmas Aron.

Suvepäevadel osales üle 50 maadlussõbra, erilist rõõmu valmistas meie maadluskuulsuste aktiivne osavõtt. Heiki Nabi ja Tarvi Thomberg pidasid noormaadlejatele loengu, Ardo Arusaar, Rait Thomberg, Olari Suislep ja Jaan Kuusik hoidsid laste tuju üleval mängudes osalemisega ja võistluste korraldamisega. 

Esimesel õhtul toimunud viktoriinil, kus osalesid ka meie klubi tõelised kuulsused, anti huvitavaid kirjeldusi, kuidas teha käsivart. NB! Kodus mitte järgi proovida! Tule trenni! Siin mõned näited:
    Võistkond "Esimesed": Hoides vasaku käega vastase paremast käest alustad liikumist parema jalaga vastase parema jala ette ning samaaegselt haarad ka parema käega vastase paremast käest. Seejärel pöörates vastase parema käe alla koos puusa pöörde ning löögiga!
    Võistkond "ALAKH": Võta vastase käsi kontrolli alla. Survesta vastast, et tekiks vastusurve. Keera puus vastase alla ja tõmba käest ette maha. Seljata vastane.
    Võistkond "Juhan": Esimeseks otsi endale vastane, teiseks võta vastase käsi ja pane käsi nii kaugele kaenlaauku ja ülejäänud käsi hoia enda käega kinni. Kolmandaks keera selg ja mine põlvega maha ja tõmba kätt.
    Võistkond "Köögikatad": Võta kahe käega ühest käest, keera vastasele selg ja viska enda ette maha.
    Võistkond "Maadlus": Võtad ja paned vastase käe oma kaenla alla, siis keerad oma vastas õla vastase käe alt läbi ja tõmbad vastase ette üle enda.
    Võistkond "Olümpia": Haara vastase käest sügavalt kinni. Keera ennast mati poole vastase käest ikka veel kinni hoides ja pane vastane selili.Suvepäevade korraldamisele andsid oma kaaluka panuse veel: Gertu, Veronika, Õnne, Egle, Olev, Harri, Andreas ja Hannes. Aitäh!

Pilte vaata siit! (NB! Pilte tehti palju rohkem, kui selles albumis on. Kui huvi, siis võta ühendust!)
Maha jäi palju laste riideid, kui midagi on kadunud, siis palun samuti ühendust võtta!
Trennis näeme!
Comments