Uudised‎ > ‎

EMV kadettide vabamaadluses

posted Mar 18, 2017, 6:33 AM by Hannes Välis   [ updated Mar 18, 2017, 1:46 PM ]
18.märtsil peeti Viljandis Eesti meistrivõistlusi kadettide vanuseklassile vabamaadluses. Maadlusklubi Juhani esindasid 3 noormaadlejat. Kehakaalus 54kg tegi kaasa Kristjan Vodolaztšenko. Kristjani võitis esimeses matšis Kaimar Tamme(MK Tulevik) 10:0. Teises ringis läks Vodolaztšenko vastamisi Olavi Laisarvega(SK Tapa) ning Vodolaztšenko pani tapa maadleja seljamatti ja tagas pääsu finaali. Finaalis pidi Kristjan Vodolaztšenko loobuma vigastuse tõttu ja saavutas teise koha.
Kehakaalus 76kg maadles Raido Rehepapp. Raido esimeseks vastaseks oli Jevgeni Melnik(MK Aberg) ning Raido võitis seljamatiga. Teises ringis kohtus Rehepapp tapa maadleja Ats Pajulaga, kelle ta samuti seljatas. Poolfinaalis kohtus Raido Erko Lilletaiga(JMM). Tasavägises kohtumises võitis meie klubi maadleja ning tagas pääsu finaali. Finaalis läks ta kokku Anvar Sillaga(SK Kadrina). Finaalkohtumises võitis Raido Rehepapp Kadrina maadleja 14:3 ja saavutas sellega oma esimese Eesti meistritiitli.
Kolmanda maadlejana võistles kehakaalus 85kg Silver Roosileht, kes pidi avaringis tunnistama vastase paremust. Kuna Silveri vastane kaotas järgmises ringis, siis pidi Silver leppima ühe matšiga.
Comments