Uudised‎ > ‎

Eesti MV Põlvas

posted Feb 11, 2019, 3:59 AM by jüri nisumaa   [ updated Feb 11, 2019, 4:01 AM ]
Põlvas leidsid aset täiskasvanute Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses. Meistritiitli eest oli võistlemas üle 150 sportlase. Maadlusklubi Juhan saavutas 17 klubi konkurentsis 2. koha. Meie klubi esindas 12 maadlejat. Ainsa meistritiitli võitis meie raskekaalu maadleja Heiki Nabi, kes alistas oma konkurendid ülekaalukalt. Finaalkohtumisele jõudsid ka Andreas Välis (87kg) ja Raido Liitmäe (97kg), paraku pidid mõlemad peale tasavägiseid kohtumisi leppima hõbemedalitega. Kehakaalus 97kg võitles end pronksile Hendrik Kalme. Pronksikohtumistes pidid vastaste paremust tunnistama aga Hannes Välis (87kg, 4. koht) ja Markos Merisalu (60kg, 5. koht), kes tõid oma tulemustega siiski klubile vajalikke punkte, mis aitas Juhani võistkondlikus arvestuses poodiumi teisele astmele.

Naistemaadluses saavutas 3. koha Veronika Vodolaztšenko (53kg).

Täname klubi maadlusfänne, kes tulid meid Põlvasse toetama!