Uudised‎ > ‎

Berliini naistemaadluse turniir

posted Nov 12, 2018, 11:13 PM by jüri nisumaa
Nädalavahetusel võistlesid eesti tüdrukud Saksamaal, 13. IFT turniiril, kus oli üle 400 maadleja 18 riigist. MK Juhan tüdrukutest olid võistlemas Lisette Böttker ja Sandra Plamus. Lisette võistles õpilaste vanusegrupi kehakaalus 42kg, kus tuli vastu võtta kaks kaotust. Lisette maadles esimeses ringis Saksamaa meistriga ning teises ringis soomlasega, kes tuli hiljem ka turniiri võitjaks. Kokkuvõttes 17. koht. Sandra maadles sama vanusegrupi raskekaalus (-70kg). Esimeses ringis tuli vastu võtta õnnetu kaotus rootsi maadlejalt, järgmised kohtumised kulgesid vigadeta ning kokkuvõttes siiski suurepärane 3. koht.

Bronksile maadlesid veel Marta Pajula (SK Tapa) ja Anita Maškina (SK Kuldkaru). Võistlemas oli 7 eesti sportlast.