Uudised‎ > ‎

Arusaar pusib võõrsil

posted Feb 15, 2018, 10:56 AM by jüri nisumaa
Alates möödunud aasta sügisest on Vana-Vigalast pärit maadlusklubi Juhan vägilane Ardo Arusaar rassinud Saksamaal KSV Ispringeni ridades "Ringerligas", Saksamaa Maadlusliigas. Eelmisel hooajal saavutas Arusaar Saksamaa Bundesligas sama meeskonnaga 2. koha. Sel hooajal alustas KSV Ispringen võistlemist Deutsche Ringenligas, mis on tagasi vaadates ainult hea otsus.

Kui kodumaal kuulub Arusaare fännklubisse naine ja kolm last, siis Ringerligas on mehe fännklubi sadu kordi suurem. 3. veebruaril peetud finaali kodukohtumises pani Arusaar rõkkama kogu 1000-pealise publiku, kui võitis eelturniiril võitmatuks jäänud Georgi Melia (2016 MM I jun.) seisuga 4:1 ning tõi KSV Ispringenile vajalikud punktid, et korduskohtumisel võõrsil mängus püsida. Esimene finaalkohtumine kodus, Pforzheimis kaotait üldseisuga 11:13, mis jättis siiski järgmise nädala korduskohtumiseks kõik võimalused avatuks.

Juba 9. veebruaril toimus korduskohtumine VfK 07 Schifferstadtiga nende kodulinnas, kus Arusaar alistas oma vastase Melia teist korda, seekord seisuga 2:1. Kohtumine võideti KSV Ispringeni poolt seisuga 12:10, mistõttu jäi kahe kohtumise üldseis 23:23 ning võitja võistkonna selgitamiseks võeti arvesse matšivõidud, mis olid 11:9 Arusaare klubi kasuks! Seega on Ardo Arusaar 2018 aasta Saksamaa meister KSV Ispringeni koosseisus! 

Ringerliga 2018 FINAAL

Arusaar tõi oma klubile hooaja vältel seitse väärtuslikku võitu, mis tagasid klubile ka meistritiitli. Teiste hulgas alistas Arusaar eelringides ka Dimitry Timchenko (EM III, MM III) seisuga 1:0.

Braavo, Ardo! Maadlusklubi Juhan soovib Sulle jõudu ja jaksu järgmiste eesmärkide seljatamisel!


Comments