Uudised‎ > ‎

Aastalõpupidu

posted Dec 11, 2017, 3:43 AM by jüri nisumaa   [ updated Dec 11, 2017, 10:54 AM ]
https://photos.app.goo.gl/DOc4t8NO7FUHwPx72
9. detsembri õhtul kogunesid Juhani maadlejad, fännid, treenerid ja toetajad Märjamaa rahvamajja pidulukule koosviibimisele, kus tunnustati parimaid ja tänati toetajaid. Peale maadlusklubi Juhan esinaise Õnne Pajuri tervituskõne tegi suurepärase etteaste Egle Pärmik, kelle palad lõid hubase meeleolu ja koduse tunde. 

Seejärel tunnustati meie punktitabeli top-10 maadlejaid:
1. Kristjan Vodolaztšenko (114p, 20 võistlust)
2. Sandra Plamus (102p, 21 võistlust)
3. Heily Tiitus (90p, 17 võistlust)
4. Hannes Välis (88p, 16 võistlust)
5. Urmis Veimann (73p, 14 võistlust)
6. Lisette Böttker (71p, 14 võistlust)
7. Richard Böttker (70p, 14 võistlust)
8. Rasmus Kuik (70p, 13 võistlust)
9. Sander Roosileht (61p, 10 võistlust)
10. Andreas Välis (58p, 9 võistlust)

Klubi juhatuse poolt valiti parimateks maadlejateks:
Raido Liitmäe - parim sumomaadleja 2017
Heily Tiitus - parim naismaadleja 2017
Sander Roosileht - parim õpilane 2017
Kristjan Vodolaztšenko - parim kadett 2017
Ardo Pajur - parim juunior 2017
Heiki Nabi - parim täiskasvanu 2017

Eripreemiana anti välja kaks tiitlit: "Promootor 2017", mille pälvis Ardo Arusaar, kes möödunud aasta jooksul on palju abiks olnud maadlusklubi Juhan demopäevadel koolides ja treeningute läbiviimisel noortele. "Maadlusklubi Juhan Auesimees", mille on aastatepikkuse tööga välja teeninud Harri Koiduste.

Tänati ka Maadlusklubi Juhan sponsored ja koostööpartnereid: Sander Viljastu, Tarvi Thomberg, perekond Böttker, Õnne Pajur, Vahur Allver, Tarvi Reesar, Maarjo Rego, Martin Esna, Lennart Steinberg, Allar Peek, perekond Asperk, Tuletorn Fond SA, Maadlusliit, Sumoliit, Raplamaa Spordiliit, Margit Liira, Kail Visla, Villu Karu ja Priit Kärsna.

Korralikule jõulupraele järgnesid etteasted tublidelt maadlejatelt. Leisette Böttker astus rahva ette uhke klaveripalaga, Rasmus Kuik esines flöödil ning Gerda Asumets kandlel, karmoškal andis lühikontserdi Aron Aun, perekond Tikerpalu esines liikumis- ja tantsukavaga, Rebecca Laidna ja Heidi Laasma pakkusid rahvale vaatamiseks showtantsu ning Johanna Nisumaa näitas oma akrobaatikakava. 

Etteastetele järgnesid mängud ja võistlused, 19 osalejaga vee all hinge kinni hoidmise võistluse võitis Taavi Tikerpalu, kes alistas finaalis Rain Enni. Kolmanda koha saavutas Andreas Välis. 

https://photos.app.goo.gl/DOc4t8NO7FUHwPx72
Õhtu naelaks kujunes oksjon, kuhu oli välja pandud viis päevi näinud maadlustrikood ja topis Irakli. Kõige kaasaegsem trikoo läks alghinnaga 5 eurot Andreas Välisele, kui sellele lisada kirjad ja lipp, siis võib EM'il välja minna. Teine trikoo läks 15 euroga Rait Thombergile ja kolmas Ardo Pajurile 13 euroga. Neljanda trikoo, millel oli säilinud ka kiri "Vana-Vigala", lõpphinnaks kujunes 45 eurot ja selle ostis omale Sander Viljastu. Tegu oli 20 aasta vanuse trikooga. Viimase trikoona oli oksjonil tõeliselt vanaaegne nn villane trikoo, mille lõpphinnaks kujunes 59 eurot ja selle omanikuks sai Ardo Pajur, kes tõenäoliselt järgmistel võistlustel sellega ka matile astub. Viimase esemena läks turule maadlustopis Irakli, kes on oma töö treeningutel korralikult ära teinud ja soovis pensioniks rahulikumat keskkonda. Ka topisele oli konkurents kõva kuid 46 euroga napsas selle omale Riina Asumets. Oksjoniga kogutud 183 euro eest soetatakse Vana-Vigala maadlusringile uus maadlustopis. 

Suured tänud kõigile, kes said peol osaleda!
Comments