Uudised‎ > ‎

600-eurose auhinnafondiga Suure Slämmi turniir Martnas

posted Feb 1, 2020, 10:37 AM by jüri nisumaa
Tänavu peeti Martnas juba 15. korda Martna lahtiseid meistrivõistlusi. Martna mehed pole koonerdanud kunagi, nii olid ka seekord väljas rahalised autasud finalistidele, mistõttu oli ka konkurents äärmiselt tihe. 90 võistlejaga turniiril jõudis finaali neli MK Juhan maadlejat. Poistes tagas ainsana finaalikoha Rasmus Kuik, kes paraku pidi seal leppima kaotusega, kuid teise koha puhul pani tasku siiski viisaka ümbriku. Kolmes tüdrukute kehakaalus oli igas finaalis ka meie maadleja. Loore-Liisa Böttker (26kg) ja Elise Maria Pae (36kg) saavutasid esikohad ning viisid koju priskeimad ümbrikud. Teiseks maadles end Liisa Pilsas kehakaalus 46kg. 

Medalile maadles ka Richard Böttker, kes saavutas kehakaalus kuni 31kg 3. koha. Jõudu olid katsumas ka Reemet Raska (+80kg), Karel Tõnstrem (27kg), Kadi Pilsas (36kg) ja Anett Jõgis (36kg).

Martna meeste jõukus paistis silma igal sammul, kohtunikele sai osaks Vabariigi parim kohtlemine, treenerite nina ees oli lookas söögilaud ja medalid olid ka maakera-suurused. Täname Tiit Seitonit suurepärase turniiri ja super võõrustamise eest!

Ehk leiab ka kohalik omavalitsus tulevikus rohkem raha kausside eraldamiseks, mida läbilaskva katuse alla paigutada!
Comments