Uudised

Daugavpils Kauss

posted Nov 18, 2017, 6:47 AM by jüri nisumaa

Täna lõppes Lätis Daugavpilsis rahvusvaheline naistemaadluse turniir, kus osales üle 100 maadleja Lätist, Leedust, Valgevenest ja Eestist. Maadlusklubi Juhan tüdrukute parima tulemuse eest hoolitses Sandra Plamus, kes noorte kehakaalus 62kg saavutas 1. koha. Noortemate grupis võistlesid veel Loore-Liisa Böttker (20kg) 3. koht, Heidi Laasma (26kg) 3. koht, Rebecca Laidna (30kg) 5. koht ja Lisette Böttker (34kg) 3. koht. Juunioride vanuserühmas saavutas Heily Tiitus (52kg) 3. koha.

Varbola lasteaia poisid käisid külas

posted Nov 13, 2017, 10:57 PM by jüri nisumaa

6. novembril külastasid Varbola lasteaia poisid Kivi-Vigalas maadlustreeningut, kus õpiti käsivart ja tehti muid trikke. Poisid said hästi hakkama ja näitasid üles suurt huvi maadluse vastu.

Berliini naisteturniir

posted Nov 12, 2017, 9:58 AM by jüri nisumaa

11-12 novembril võistlesid Eesti tüdrukud Berliinis naistemaadluse turniiril, kus näitasid võitluslikku maadlust ka MK Juhan neiud. Lisette Böttker kehakaalus 33kg 7.koht (10), Heily Tiitus 54kg 4.koht (23) ja Sandra Plamus 62kg 4.koht (10).

Eesti tüdrukute tiimile tõid medalid Maarja Plaser 50kg 1.koht ja Viktoria Vesso 61kg 2.koht.

Raplamaa mv jõutõstmises

posted Nov 4, 2017, 12:15 PM by jüri nisumaa   [ updated Nov 4, 2017, 3:59 PM ]

Täna toimusid Märjamaal Raplamaa mv jõutõstmises, kus osalesid ka MK Juhan maadlejad. Meie klubi sportlaste tulemused:
Markus Pilv 53kg 1. koht
Philip Abt 59kg 1. koht
Jüri Nisumaa 66kg 1. koht
Arnold Zagurski 74kg 2. koht
Max Arroub 74kg 3. koht
Sander Roosileht 74kg 4. koht

Noorte üldarvestuses saavutas teise koha Max Arroub ning kolmanda koha Philip Abt!

Abergi mälestusvõistlused

posted Nov 4, 2017, 10:29 AM by jüri nisumaa   [ updated Nov 4, 2017, 3:59 PM ]

Täna Kallaveres toimunud 46. Aleksander Abergi mälestusvõistlustel osales ligi 150 maadlejat üle Eesti. Maadlusklubi Juhan oli võistlemas 6 sportlasega. Parima tulemuse eest hoolitses Rasmus Kuik, kes saavutas noorte kehakaalus 27kg 1. koha. Noorte vanusegrupis maadlesid end hõbedale Aron Aun (70kg) ja Richard Böttker (25kg). Kadettide vanusegrupis saavutasid pronksmedalid Kristjan Vodolaztšenko (58kg) ja Raido Rehepapp (85kg).

Võistlused olid ühtlasi ka kadettide seeriavõistluse 7. etapiks ehk finaaletapiks. Seeriavõistluse kokkuvõttes premeerib Eesti Maadlusliit 30 paremat maadlejat rahaliste auhindadega. Kristjan tagas eduka hooajaga koha esikümnes ja on seega endale välja võidelnud 150 euro suuruse preemia Maadlusliidult. Raido jõudis oma maadlusega kolmandasse kümnesse ja pälvib seega 50 eurose preemia. Seitsme etapi peale kokku osales seeriavõistlustel üle 100 maadleja.

Abergi mälestusvõistlustel osales ka Armo Aun, kes saavutas kehakaalus 45kg 5. koha. Treenerina oli kaasas Olev Nisumaa.

Läänemaa MV sumomaadluses

posted Nov 2, 2017, 2:27 AM by Hannes Välis   [ updated Nov 2, 2017, 3:49 AM ]

Kolmapäeval peeti Lihula lasteaia maadlussaalis Läänemaa meistrivõistlused sumomaadluses.
Maadlusklubi Juhani esindasid Kullamaa Keskkooli ja Risti Põhikooli õpilased.

posted Oct 23, 2017, 3:25 AM by jüri nisumaa

Koolivaheajal toimub Põltsamaal rahvusvaheline tüdrukute maadluslaager, kuhu on kogunenud ligi 70 tüdrukut meie lähiriikidest. Maadlusklubi Juhan tüdrukud Lisette, Heidi, Sandra ja Johanna külastasid esmaspäeval kahte treeningut. Heily jäeti pikemaks ajaks Põltsamaale.

Sandra Plamus EM pronks!

posted Oct 21, 2017, 9:40 AM by jüri nisumaa   [ updated Oct 22, 2017, 12:45 AM ]

20. oktoobril maadles neli MK Juhan sportlast noorsoo sumo Euroopa meistrivõistlustel Poolas. Maadlusklubi Juhan võistkond oli seekord väga noor ning osales seetõttu vaid kõige nooremas vanuseklassis, kuni 14-aastaste hulgas. Kehakaalus 33kg saavutas kõigest 10-aastane Lisette Böttker 7. koha. Möödunud aastatel juba ohtrate tiitlitega pärjatud Aron Aun ja Heily Tiitus pidid paraku seekord leppima 5. kohtadega. Üllatuse valmistas Sandra Plamus, kes näitas südikat maadlust ja võitis kehakaalus 65kg Euroopa meistrivõistluste pronksmedali.

Arusaar külastas Risti treeningrühma!

Vahetult enne koolivaheaja algust külastas maadlusklubi Juhan Risti treeningrühma Ardo Arusaar. Olümpiamängude 8. ja juunioride EM 3. koha omanik Arusaar viis 19. oktoobril läbi Risti maadlushuvilistele korraliku treeningu. Aitäh, Ardo!

Treeningud vaheajal

posted Oct 17, 2017, 7:03 AM by jüri nisumaa

Tulemas on koolivaheaeg, mistõttu on muudatused Risti ja Kivi-Vigala treeningutes.

Ristil ei toimu maadlustreeningut 26. oktoobril. Peale vaheaega esimene treening 2. novembril!

Kivi-Vigalas ei toimu maadlustreeninguid 20.-27. oktoobrini. Peale vaheaega esimene treening 30. oktoobril!