Uudised

Plamus Raplamaa parim noorsportlane

posted Dec 13, 2018, 12:04 AM by jüri nisumaa

Kolmapäeval tunnustati Kuimetsas Raplamaa parimaid sportlasi. Parimaks noorsportlaseks neidude arvestuses kuulutati Sandra Plamus (2018 MM kuld, EM kuld) ja meeste seas saavutas Heiki Nabi (2018 MM 5. koht) kolmanda koha.

Raplamaa koolisportlased 2018

posted Dec 11, 2018, 7:01 AM by jüri nisumaa

Täna tunnustas Raplamaa Spordiliit oma tublisid koolisportlasi. Tunnustuse osaliseks said kõik 1.-12. klassi noored, kes õpivad Raplamaa koolides ning on võitnud medali Eesti meistrivõistlustelt.

Juhan võttis maadlusaasta kokku

posted Dec 11, 2018, 6:54 AM by jüri nisumaa   [ updated Dec 11, 2018, 7:02 AM ]

8. detsembri õhtul, peale maadlusvõistlust Märjamaa Kapp kogunesid maadlusklubi Juhan sportlased, fännid, toetajad, lapsevanemad ja treenerid rahvamajja, kus tunnustati 2018. aasta tublimaid. Tänukõne meie publikule pidas Märjamaa valla kultuurinõunik Heli Lints, kelle maadlusklubi Juhan valis 2018. aasta spordielu edendajaks. Tänukirjaga tunnustati ka vabatahtlike, kes aasta jooksul on mitmete sündmuste juures abiks olnud: Laivi, Enely, Gertrud, Egle, Riina ja Veronika.

10. koht Ardo Pajur 53p

Maadlusklubi Juhan esimestel vee-all-hinge-kinni-hoidmiste meistrivõistlustel olid edukad:
3. koht Edith Alasi

Täname kõiki aastalõpupeol osalejaid, keda oli 112. Erilised tänud vahvate etteastete eest: Aron, Marten, Lisette, Getter, Mirjam, Gerda, Kalev, Lea, Tantsulka ja Läti naisrühm.

58. Märjamaa Kapp

posted Dec 8, 2018, 6:55 AM by jüri nisumaa

Täna peeti juba 58. korda maadlusvõistlust Märjamaa Kapp, kuhu oli kogunenud ligi 130 sportlast. Koduklubi oli välja pannud 31 maadlejat, kellest 13 saavutasid koha poodiumi kõrgeimal astmel.
Laste vanusegrupis saavutasid esimesed kohad Richard Böttker (24kg) ja Sebastian Hints (+40kg).
Õpilaste vanusegrupis saavutati samuti kaks esikohta: Rasmus Kuik (30kg) ja Aleksander Vassiljev (+60kg).
Kadettide hulgas jättis ainsa võidu koju Sander Roosileht kehakaalus 71kg.
Täiskasvanute seas võitlesid end kullale Markos Merisalu (62kg), Kristjan Kuum (77kg), Raido Liitmäe (87kg), Urmis Veimann (130kg).
Tüdrukud võitsid neli kuldmedalit: Amanda Allipere (28kg), Rebecca Laidna (33kg), Lisette Böttker (43kg), Sandra Plamus (70kg).

Täname kõiki abilisi!

Laste KV III etapp

posted Dec 2, 2018, 11:10 PM by jüri nisumaa

Pisisaare Spordikeskuses selgitati laste vabamaadluse karikavõistluste III etapi parimad. MK Juhan maadlejad saavutasid kolm teist kohta: Karl-Rasmus Lehismets (53kg), Rebecca Laidna (40kg) ja Heidi Laasma (30kg).

Maadlustreeningud Valgu Põhikoolis

posted Nov 29, 2018, 10:13 AM by jüri nisumaa

Novembris alustas maadlusklubi Juhan treeninguid Valgu Põhikoolis direktor Ants Riismaa initsiatiivil. Ants on noorepõlves tegelenud samuti maadlusega. Harri Koiduste käe all võitis ta Eesti juuniorite meistrivõistlustel kuldmedali.

Täna leidis Valgus aset neljas maadlustreening, kus osales 25 noort vägilast. Abitreenerina õpetas noori Heily Tiitus.

Treeningud toimuvad neljapäeviti kell 16.00-17.30. Oodatud on kõik kohaikud maadlushuvilised!
Treener: Jüri Nisumaa, telefon 58002906

Helsinki Open

posted Nov 26, 2018, 4:59 AM by jüri nisumaa

Pühapäeval maadles kaks MK Juhan noort Helsingis rahvusvahelisel vabamaadluse turniiril. Osalejaid oli 10-st riigist, kokku 450 maadlejat. Aron Aun saavutas õpilaste vanusegrupi kehakaalus +70kg 3. koha ning Gerda Asumets kuni 8-aastaste kehakaalus 40kg 2. koha.

Läänemaa meistrivõistlustelt kaks kulda

posted Nov 24, 2018, 7:44 AM by Hannes Välis   [ updated Nov 24, 2018, 9:07 AM ]

Täna peeti Martnas Läänemaa meistrivõistlusi naiste- ja kreeka-rooma maadluses. Maadlusklubist Juhan oli võistlemas 8 maadlejat, kes elavad või õpivad Läänemaal.
Naistemaadluses saavutas kehakaalus -30kg Loore-Liisa Böttker(Risti) teise koha. Kaalukategoorias -50kg tuli Läänemaa meistriks Getter Tõnstrem(Kullamaa) ja samas kehakaalus tuli hõbedale Lisette Böttker(Risti). Kehakaalus +50kg saavutas kolmanda koha Mirjam Kask(Kullamaa).
Kreeka-Rooma maadluses võitis Läänemaa meistritiitli Hannes Välis(-90kg) (Kullamaa). Teised kohad saavutasid Richard Böttker(-30kg) (Risti), Kenert Rehkalt(-35kg) (Risti). Kolmanda koha sai Markos Eha(-70kg) (Kullamaa).

(Lääne-Nigula valla esindajad)

Eesti Sumoliit valis 2018.a. parimad

posted Nov 19, 2018, 11:08 AM by jüri nisumaa

Eesti Sumoliit on valinud 2018.a. parimad sportlased. Koguni kahes kategoorias sai 2018.a. parimaks valitud meie klubi noormaadleja Sandra Plamus. Sandra, kelle parimad tulemused käesoleval aastal on U18 MM kuld, U14 EM kuld, U16 EM kuld ja U18 EM hõbe, valiti parimaks neiuks nii kadettide kui juuniorite arvestuses.

Eesti Sumoliidu teade:

2018 aasta EESTI PARIMAD SUMOTORID

Parim mees: Kaido Höövelson Eesti meister raskekaalus ja absoluutkategoorias

Parim naine: Kai Pähkel Eesti meister raskekaalus ja absoluutkategoorias
U18 MM-i HÕBE +75kg; U23 EM-i PRONKS +95kg; U21 EM-i KULD +80kg ja PRONKS Abs.; U18 EM-i KULD +75kg ja Abs.

Parim meesjuunior: Xsander Solbaja Juun. EM-i PRONKS +100kg ja Abs.; U16 EM-i PRONKS
+95 ja Abs.

Parim naisjuunior: Sandra Plamus U18 MM-i KULD Abs.; U18 EM-i HÕBE -70kg; U16 EM-i

posted Nov 18, 2018, 10:38 PM by Hannes Välis

17.novembril maadeldi Jõgeval Vooremaa auhindadele. Võistlustest võttis osa üle 200 maadleja Eestist ja Lätist. MK Juhanist olid võistlemas 8 noormaadlejat. Naistemaadluses võitsid esikohad Lisette Böttker(-40kg) ja Sandra Plamus(+60kg). Neljanda koha saavutas Loore Böttker(-23kg) ning viienda koha Gerda Asumets(-50kg). Kreeka-rooma maadluses võitis esikoha kehakaalus -73kg Aron Aun. Teise koha saavutas kaalukategoorias -50kg Karl-Rasmus Lehismets ja samas kaalus sai viienda koha Armo Aun. Kehaalus -29kg näitas head maadlust Richard Böttker, kes saavutas 7.koha(27 osalejat).