Uudised

Eesti MV Põlvas

posted Feb 11, 2019, 3:59 AM by jüri nisumaa   [ updated Feb 11, 2019, 4:01 AM ]

Põlvas leidsid aset täiskasvanute Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma, vaba- ja naistemaadluses. Meistritiitli eest oli võistlemas üle 150 sportlase. Maadlusklubi Juhan saavutas 17 klubi konkurentsis 2. koha. Meie klubi esindas 12 maadlejat. Ainsa meistritiitli võitis meie raskekaalu maadleja Heiki Nabi, kes alistas oma konkurendid ülekaalukalt. Finaalkohtumisele jõudsid ka Andreas Välis (87kg) ja Raido Liitmäe (97kg), paraku pidid mõlemad peale tasavägiseid kohtumisi leppima hõbemedalitega. Kehakaalus 97kg võitles end pronksile Hendrik Kalme. Pronksikohtumistes pidid vastaste paremust tunnistama aga Hannes Välis (87kg, 4. koht) ja Markos Merisalu (60kg, 5. koht), kes tõid oma tulemustega siiski klubile vajalikke punkte, mis aitas Juhani võistkondlikus arvestuses poodiumi teisele astmele.

Naistemaadluses saavutas 3. koha Veronika Vodolaztšenko (53kg).

Täname klubi maadlusfänne, kes tulid meid Põlvasse toetama!

SUMO EESTIKAD RISTIL

posted Feb 3, 2019, 3:53 PM by jüri nisumaa   [ updated Feb 5, 2019, 7:10 AM ]

Täna peeti Risti Põhikooli võimlas maha 202 osalejaga sumomaadluse Eesti meistrivõistlused täiskasvanutele ning lastele (U8, U10, U12). Sündmusterohke päeva kangelasteks tõusid ootamatult Juhani pereliikmed (kohtunikud, vööde sidujad, diplomite kirjutajad, sekretärid, treenerid, sponsorid, mattide vedajad, fotograaf, arst, peakorraldaja Hannes ja majaülem Õie), kes hoolimata mitmetest vastulöökidest jätkasid oma asja ajamist lõpuni, mis saabus juba kell 19.30. Kusjuures kuue ja poole tunniga käis dohyolt läbi 295 startijat, peeti maha 411 matši, mida annab järgi teha! Lisaks asjaosalistele oli saalis ka sadakond niisama vahtijat, kes muud ei teinudki.

Kogu selle rahvahulga silme ees tegid suurepäraseid tulemus mitmed maadlusklubi Juhan sportlased. Eesti meistritiitliga pärjati täna:
Sandra Plamus N 73kg

Lisaks 10-le Eesti meistrile võitis poodiumikohti veel 17 MK Juhan maadlejat. Nende tulemusi näed protokollist, mille leiad siit! Maadlusklubi Juhan võistkond koosnes 44 maadlejast, kes tõid klubile võistkondliku võidu täiskasvanute arvestuses ning hõbeda laste arvestuses.

Suured tänud ka Risti alevi rahvale, kes lubasid koduhoovid täis parkida ning kaubamaja ummistada! Lääne-Nigula Vallavolikogu esimees Neeme Suur ja Eesti Sumoliidu juhtkond olgu samuti tänatud, aitäh!

Aun kuld ja Siiman pronks

posted Feb 2, 2019, 12:38 PM by jüri nisumaa

Täna peeti Tartus kreeka-rooma maadluse Eesti meistrivõistlusi õpilaste (U15) vanuseklassile. Kehakaalus kuni 75kg saavutas 1. koha Aron Aun, kes alistas oma vastased kindla ülekaaluga. Kuni 62kg kaaluvate noormeeste seas võitles end 3. kohale Romanis Siiman. Võistkonna eest olid väljas ka Aleksander Vassiljev, Armo Aun ja Jarmo Järviste.

Maalehe turniir

posted Jan 27, 2019, 8:33 AM by jüri nisumaa   [ updated Jan 27, 2019, 8:39 AM ]

Paides leidis aset X Maalehe turniir vaba- ja naistemaadluses, kus osales ka 5 MK Juhan noort. Meie laeks jäi kaks hõbedat ja kaks pronksi. Pingelistes finaalkohtumistes pidid 2:3 seisuga vastase paremust tunnistama nii Sander Roosileht (71kg) kui ka Lisette Böttker (44kg). Kehakaalus 71kg maadles teinegi meie klubi noormees, Aron Aun saavutas 3. koha.  Tüdrukute absoluutkaalus saavutas Sandra Plamus samuti 3. koha.

Hannes Välis Eesti meister!

posted Jan 19, 2019, 8:35 AM by jüri nisumaa   [ updated Jan 19, 2019, 10:22 AM by Hannes Välis ]

Täna peeti Keilas juunioride Eesti ja Soome ühiseid meistrivõistlusi vabamaadluses. Aktiivne ja eeskujulik MK Juhan treener Hannes Välis saavutas kehakaalus 92kg kindla esikoha. Hõbedale maadles end Sander Roosileht, kes pakkus kõigile positiivse üllatuse kehakaalus 74kg. Kaitseväelane Urmis Veimann maadles end raskekaalus pronksile, ajateenistus on küll aktiivne ja füüsiliselt koormav, kuid maadlusvormi hoidmiseks jääb sealsetest tegevustest siiski väheks. Kehakaalus 65kg maadlesid Kristjan Vodolaztšenko ja Philip Abt, kes paraku poodiumile ei pääsenud.

Klubidevahelises võitluses saavutas MK Juhan 2. koha.

EOK vastuvõtt

posted Jan 18, 2019, 2:00 AM by jüri nisumaa

14. jaanuaril leidis Tallinnas aset Eesti Olümpiakomitee vastuvõtt, kuhu olid kutsutud ka MK Juhan noored, kes sumomaadluse Euroopa meistrivõistlustel saavutasid koha esikolmikus: Mariette Liigend (EM 3. koht), Sandra Plamus (EM 1. koht), Aron Aun (EM 3. koht), Sander Roosileht (EM 3. koht) ja Heily Tiitus (EM 3. koht).

Nublust Nabiks I etapp

posted Jan 18, 2019, 1:57 AM by jüri nisumaa

13. jaanuar peeti Kohtla-Järvel Nublust Nabiks 2019. aasta seeriavõistluste avaetapp. MK Juhan maadlejatest jõudsid esikolmikusse:

posted Jan 12, 2019, 8:12 AM by Hannes Välis

Täna peeti Kohtla-Järvel rahvusvaheline XXXIX Avo Talpase mälestusvõistlus. Lisaks eestlastele, võistlesid veel lätlased, leedukad, ukrainlased ja soomlased. Meie klubist võistles 6 maadlejat. Kadettide vanuseklassis võitis kehakaalus -71kg kolmanda koha Sander Roosileht. Viienda koha saavutas Aron Aun kaalukategoorias 80kg.
Täiskasvanute vanuserühmas võitsid esikohad Andreas Välis(-82kg) ja Hannes Välis(-87kg). Teise koha saavutas kehakaalus -97kg Hendrik Kalme, kes tegi oma esimese võistluse MK Juhani ridades ja samas kaalus saavutas Ardo Pajur kolmanda koha.

Dünamo noorteturniir

posted Jan 5, 2019, 9:47 AM by jüri nisumaa

Täna võisteldi Haapsalus 15. Dünamo noorteturniiril kreeka-rooma maadluses. Kehakaalus 26kg saavutas kolmanda koha Richard Böttker ning kaalukategoorias 30kg võitis samuti kolmanda koha Rasmus Kuik.

EPA

posted Dec 29, 2018, 10:16 AM by jüri nisumaa

Tartus leidis aset selle aasta viimane võistlus, kus MK Juhan maadlejad panid ilusa punkti peagi lõppevale 2018. aastale. Võistlemas oli üle 100 maadleja Eestist ning külalised Leedust.