Uudised

Juunioride EM

posted Aug 8, 2018, 3:29 AM by jüri nisumaa

Itaalias, Roomas peetud juunioride vanuseklassi Euroopa meistrivõistlustel oli osalemas 7 Eesti kreeka-rooma maadlejat, neist kaks olid meie klubi mehed. Andreas Välis ja Ardo Pajur.

Andreas maadles kehakaalus 82kg ning saavutas suurepärase 8. koha. Avaringis näitas ta väga head maadlust kreeklase, Ilias Pagkalidise, vastu. Andreas võitis möödunud aasta EM 3. koha omanikku kindlalt ning tagas sellega pääsu veerandfinaali. Seal tuli eksimuse tõttu võtta vastu kaotus valgevene maadlejalt Kiril Maskevichilt, kes hiljem võitis EM pronksi. Sellega Andreas Välisele Eesti kreeka-rooma koondise parim tulemus, 8. koht!

Ardo maadles kehakaalus 87kg ning pidi avaringis vastu võtma kaotuse samuti valgevene maadlejalt Igor Yarashevich'ilt. Valgevenelane on 2016 aasta MM pronks ning saavutas ka neil võistlustel 3. koha. Ardo Pajurile 19. koht.

Vigala Rammumees 2018

posted Aug 8, 2018, 3:06 AM by jüri nisumaa

Poti Laadal peeti maha 2018 aasta Vigala Rammumehe võistlus, millest väljus võitjana Raido Liitmäe. Pingeline võitlus käis kuni viimase alani. Enne seitsmendat katsumust oli võimalik esikohale tõusta ka Aadu Selleril, paraku jäi ta viimases duellis Raidole alla ning saavutas kokkuvõttes 2. koha. Ka kolmandale kohale käis tihe rebimine, viimase ala paremusega saavutas 3. koha Kristjan Böttker ning napilt pidi 4. kohaga leppima Märt Kolsar.

Rehv Kivi Tõukamine Kohvrid Hantel Armlift Palk
 Raido 23,88 37,20 7x 26,11 13,43 75kg 9,03
 Aadu 33,46 31,14 6x (35sek) 14,98 17,07 85kg 10,99
 Kristjan 40,66 4 kivi 6x (54 sek) 13,36 15,14 80kg 12,06
 Märt 27,06 60,01 5x 20,11 21,54 85kg 12,08

Rannamaadluse mv

posted Jul 28, 2018, 1:24 PM by jüri nisumaa   [ updated Jul 28, 2018, 1:25 PM ]

Täna peeti Pärnus rannamaadluse Eesti meistrivõistlusi, mis olid tõenäoliselt läbi aegade arvukaima osalusega. Meie raskekaalu poisid tõid koju kaks pronksi. Raido Liitmäe kehakaalus 90kg ning Margus Umda kehakaalus +90kg. Philip Abt saavutas kadettide kehakaalus 60kg 7. koha.

Perepäev

posted Jul 24, 2018, 7:02 AM by jüri nisumaa   [ updated Jul 24, 2018, 7:10 AM by Hannes Välis ]

Maadlusklubi Juhan pidas 21.juulil Paljasmaal Härma talus maha oma esimese perepäeva ja XI Märjamaa piirkonna maadlusveteranide kokkutuleku!
Esimesest Märjamaa piirkonna maadlusveteranide kokkutulekust möödub juba 40 aastat. Tänavu aasta korraldasid peo Olev ja Jüri Nisumaa oma koduhoovis. Päev algas ürituse avamisega ja pildistamisega. Edasi jätkus päev erinevate võistlustega, kus võeti mõõtu vankriratta veeretamises, saapaviskes, nooleviskes, taldriku lennutamises, kummipardi viskamises, torujooksus ning vee all hinge kinni hoidmises.

Lisaks korraldati noortele sumovõistlus. Avatud oli ka open kaaluklass, kus kõigil  oli võimalus end sumos proovile panna.
Kehakaalus 25kg võitis esikoha Jakob ning teise koha Daniel.
Kehakaalus 50kg võitis esikoha Armo, teise koha Karl-Rasmus ning kolmanda koha Taavet.
Kehakaalus 60kg võitis esikoha Jarmo ning teise koha Aleksander.
Kehakaalus 70kg võitis esikoha Aron ja teise koha Philip.
Tüdrukutes saavutas esikoha Lisette, teise koha Rebecca ning kolmanda koha Heidi.

Peale sumovõistlust esinesid meie noored maadlejad veteranidele oma kavaga, mille aitasid kokku panna Andre, Andreas, Ardo ja Taavi.
Õhtu hämaruses hakkas mängima ansambel Rebel, kus said jalga keerutada nii noored kui vanad. Ansambli vahepauside ajal korraldati köieveo tõmbamise ja kärujooksu võistlused.
Köieveo võistluse võitis Ardo Arusaare meeskond ja kärujooksu võistluse võitsid Koit ja Marge.

Suur suur aitäh, kõigile kes tulid kohale ja veetsid ühe toreda päeva Paljasmaal.
Suured tänud ka meie abilisele, kes aitasid seda üritust läbi viia.

Maailmameister jõudis koju!

posted Jul 24, 2018, 6:39 AM by jüri nisumaa   [ updated Jul 24, 2018, 7:30 AM ]

Täna saabus Taiwanist kodumaale juunioride open klassi sumomaadluse maailmameister Sandra Plamus. Sandra võitis meistritiitli 21. juulil, kui ta finaalkohtumises alistas jaapanlanna Shion Okura.

Sandra saavutas möödunud aastal U14 vanusegrupi Euroopa meistrivõistlustel pronksi, tänavune U18 vanusegrupi MM kuld näitab kõigest 13-aastase tüdruku suurepärast arengut!

Pildil on Sandra vanemad, tema treenerid ning juunioride MM koondis!

Kogu Maadlusklubi Juhan õnnitleb Sandrat ja tema vanemaid suurepärase saavutuse eest ning tänab Riho Rannikmaad ja Aap Uspenskit panuse eest MM'il!

Viimane lihv enne EM-i

posted Jul 17, 2018, 7:17 AM by Hannes Välis   [ updated Jul 17, 2018, 7:35 AM ]

Juba vähem kui kahe nädala pärast leiab aset juunioride
EM Roomas, kus MK Juhani maadlejatest esindavad koondist Ardo Pajur(87kg) ja Andreas Välis (82kg). Meie mehed lõpetasid äsja viimase välisaagri, kus treeningpartneriteks olid Poola juunioride koondise maadlejad.

Õpilaste EM

posted Jun 16, 2018, 11:35 PM by jüri nisumaa

Györis aset leidnud õpilaste vanusegrupi Euroopa meistrivõistlustel saavutas Heily Tiitus kehakaalus 54kg 9. koha (22 võistlejat).

Sumo EMV

posted Jun 16, 2018, 4:59 AM by Hannes Välis

Täna peeti Vinnis täiskasvanute sumo Eesti meistrivõistlused. Maadlusklubi Juhan oli väljas viie võistlejaga.
Eesti meistriks tulid Veronika Vodolaztšenko (65kg) ja Raido Liitmäe (85kg). Kolmandad kohad saavutasid: Sandra Plamus (80kg), Hannes Välis (85kg) ja Urmis Veimann (115kg).

Rantaneni turniir

posted Jun 9, 2018, 5:35 AM by jüri nisumaa

Heinolas selgusid XXIII Veikko Rantaneni mälestusvõistluste võitjad. Osalemas olid 28 klubi maadlejad, nende hulgas oli esindatud ka meie klubi. Rasmus Kuik (28kg) ja Lisette Böttker (36kg) saavutasid ülekaalukalt esikohad. Richard Böttker (24kg) ning Aron Aun (76kg) saaavutasid 3. koha.

Treeningute info

posted Jun 4, 2018, 5:51 AM by Hannes Välis   [ updated Jun 7, 2018, 10:41 PM ]

# Märjamaal on treeningud lõppenud.
# Kivi-Vigalas toimuvad treeningud kuni 11.juunini.
# Vana-Vigalas toimuvad treeningud kuni 7.juunini.

Vana-Vigalas on võimalik trenni teha ka suvel. Suviste treeningute kohta saab infot Hannes Väliselt kirjutades facebooki või helistades (tel: 53043577)