Uudised

Treeni kodus, püsi terve!

posted Mar 23, 2020, 5:55 AM by jüri nisumaa   [ updated Mar 23, 2020, 5:58 AM by Hannes Välis ]

Tänase päeva seisuga puudub igasugune informatsioon maadlushooaja jätkumise koha pealt. Ei UWW ega Eesti Maadlusliit pole andnud ametlikku informatsiooni tiitlivõistlustest ja edasisest võistluskalendrist. Kindel on see, et muudatusi tuleb. Muudatustele ja üllatustele parema ettevalmistusega vastu minnes omame eelist. Palume jälgida Vabariigi Valitsuse kehtestatud piiranguid ning püsida terved! Sportliku vormi hoidmiseks treeni kodus, müra õe või vennaga ja koosta oma treeningkava! Treeningkava võiks sisaldada võimalikult mitmekülgseid harjutusi. Pea silmas, et lisaks jõu- ja ilunumbritele oleksid kaetud ka kiirus- kui vastupidvusharjutused! Treeningkava koostamisel on abiks nutikad soovitused sotsiaalmeedias ja kindlasti uuri ka Andreas Välise soovitusi!

Kui vajad treeningvahendeid koduseks treeninguks või abi treeningkava koostamisel, siis võta ühendust oma treeneriga!

Treeningutega alustame esimesel võimalusel!

Palusalu noorteturniir

posted Mar 9, 2020, 11:21 AM by jüri nisumaa   [ updated Mar 23, 2020, 5:09 AM ]

Tallinnas peetud Palusalu noorteturniiril võitis ainsa Juhani maadlejana poodiumikoha Kenert Rehkalt, kes kehakaalus kuni 39kg saavutas teise koha ning sai auhinnaks piraka karika. Esimese kuue maadleja hulka jõudsid veel Johanna Nisumaa, Richard Böttker ja Sebastian Hints, neile tänutäheks diplom ja puuviljakott.

Aeg olla tugev

posted Mar 9, 2020, 11:17 AM by jüri nisumaa

Kohtla-Järvel peetud laste vabamaadluse turniiril "Aeg olla tugev" saavutasid meie Paide Maadluskooli noored häid tulemusi. Esimese koha võitis Kaur Zahkna kehakaalus 38kg. Hõbeda maadles välja Ott Ottisaar raskekaalus ning pronksi Tikva Tikerpalu kehakaalus 23kg.

Mirjam Kask kahekordne Eesti meister!

posted Mar 2, 2020, 11:49 PM by jüri nisumaa   [ updated Mar 23, 2020, 5:11 AM ]

Veebruarikuu viimasel päeval selgitati Viljandis käesoleva aasta õpilaste vanuseklassi (U15) Eesti meistrid maadluses. Maadlusklubi Juhan oli esindatud 10 noorsportlasega, meistritiitliga pärjati Lisette Böttker ja Mirjam Kask. Lisette maadles kehakaalus 50kg, ainsad punktid tuli vastasele ära anda alles finaalkohtumises, väikesest ehmatusest hoolimata seljatas Lisette ka oma finaali vastase ja vahetas möödunud aasta hõbeda kuldmedali vastu! Mirjam kaitses kehakaalus 66kg oma eelmise aasta meistritiitlit ning on nüüdseks kahekordne Eesti meister U15 vanusegrupis, kindel valitseja! Medalile jõudis ka Elise Maria Pae, kes maadles kehakaalus 42kg ning saavutas teise koha. Klubi saavutas juba teist aastat järjest võistkondlikus arvestuses ülekaalukalt esimese koha! Lisaks eelpool toodud nimedele tõid klubi kontole väärtuslike punkte ka Roosmarii Roost, Amanda Allipere, Kelli Sikk ja Kirstin Jansen.

Kreeka-rooma ja vabamaadluses meie klubi noored seekord medalile ei jõudnud. Parimana saavutas Armo Aun kreeka-rooma maadluse kehakaalus 62kg 5. koha. Võistlustules olid ka Karl-Rasmus Lehismets ja Karlos Panfilov.

Eesti MV sumos

posted Feb 25, 2020, 7:06 AM by jüri nisumaa   [ updated Feb 25, 2020, 11:33 AM ]

Päev enne Eesti Vabariigi 102. sünnipäeva võitlesid meie klubi noored Rakveres Eesti noorte ja kadettide meistrivõistlustel sumomaadluses. Maadlusklubi Juhan oli võistlemas 20 sportlasega, kes näitasid väga head maadlust ning tõid klubile meeskondlikus arvestuses esimese koha. Esmakordselt oli Juhanit võistlustel esindanud 20 sportlase seas maadlejaid igast meie tegevuskohast ning iga piirkonna noored viisid koju ka medaleid. MK Juhan on viimaste aastatega kõvasti laienenud, täna leiavad treeningud aset 7 paigas üle Eesti. Valgu treeningrühma lapsed võitsid 4 medalt, Lääne-Nigula treeningrühma noored samuti 4 medalit, Märjamaa maadlejad 3 medalit, Kehrasse läks 1 medal, Vana-Vigalasse 11 medalit, Kivi-Vigalasse 3 ja Paide Maadluskooli samuti 3 medalit. Kokku võitsid Juhani noored maadlejad neilt võistlustelt 29 medalit, suur tänu nende treeneritele (Hannes, Andre, Kristjan, Olev, Nele, Jüri, Harri, Taavi)!

posted Feb 17, 2020, 12:07 PM by jüri nisumaa

Ligi 150 maadlejaga laste seeriavõistluste teisel etapil Tapa spordihoones saavutas Gerda Asumets tüdrukute kehakaalus kuni 50kg 1. koha. Hõbedale maadlesid end Richard Bättker (29kg) ja Heidi Laasma (35kg), pronksile jõudis Tikva Tikerpalu kehakaalus 20kg. Napilt jäid medalita Sebastian Hints, Kenert Rehkalt ja Eleanora Mänd ning pidid leppima 4. kohaga. Tublid olid kõik klubi esindajad!

Roosileht ainsana medalil

posted Feb 17, 2020, 11:34 AM by jüri nisumaa

Tapal leidsid aset 2020. aasta juunioride vanuseklassi Eesti meistrivõistlused kreeka-rooma maadluses. MK Juhan maadlejatest õnnestus ainsana esikolmikusse võidelda end Sander Roosilehel, kes kehakaalus 77kg saavutas 3. koha. Võistlemas oli veel 5 MK Juhan noormaadlejat, kes andsid endast parima, kuid poodiumile paraku ei jõudnud.

Urmis Valgas hõbedal!

posted Feb 8, 2020, 9:29 AM by Hannes Välis   [ updated Feb 11, 2020, 2:16 PM by jüri nisumaa ]

Täna peeti Valga Spordihoones XII Valga lahtised meistrivõistlused. MK Juhanist oli ainsana võistlemas U-23 vanuseklassis Urmis Veimann. Urmis võitis kaks matši ja kaotas ühe matši ning taskus -130kg meeste seas 2.koht.

Juhani hõbedavarud said taas täiendust!

posted Feb 3, 2020, 1:32 PM by jüri nisumaa

Paides leidis 11. korda aset Maalehe turniir, MK Juhan võitis naistemaadluses kolm hõbemedalit. Kehakaalus +52kg võitis hõbeda Kai Kliiman (Paide), kehakaalus -52kg saavutas hõbeda Lisette Böttker (Risti) ja kuni 44kg kaaluvate neidude hulgas saavutas sama tulemuse Rebecca Laidna (Kivi-Vigala). Paraku pidid kõik Juhani tüdrukud finaalis alla vanduma Lääne-Virumaa meistersportlastele. Au ja kiitus nende treeneritele!

Kehalistes katsetes saavutasid nimetatud tüdrukud samuti teise koha, lisaks neile võitis kolmanda koha Keidi Tölp kehakaalus +52kg ning Jacob Tikerpalu kehakaalus 32kg 4. koha. Super tulemuse lõuatõmbes tegi Rebecca, kes sooritas 27 rippes kätekõverdust! Tehke järgi või makske kinni!

600-eurose auhinnafondiga Suure Slämmi turniir Martnas

posted Feb 1, 2020, 10:37 AM by jüri nisumaa

Tänavu peeti Martnas juba 15. korda Martna lahtiseid meistrivõistlusi. Martna mehed pole koonerdanud kunagi, nii olid ka seekord väljas rahalised autasud finalistidele, mistõttu oli ka konkurents äärmiselt tihe. 90 võistlejaga turniiril jõudis finaali neli MK Juhan maadlejat. Poistes tagas ainsana finaalikoha Rasmus Kuik, kes paraku pidi seal leppima kaotusega, kuid teise koha puhul pani tasku siiski viisaka ümbriku. Kolmes tüdrukute kehakaalus oli igas finaalis ka meie maadleja. Loore-Liisa Böttker (26kg) ja Elise Maria Pae (36kg) saavutasid esikohad ning viisid koju priskeimad ümbrikud. Teiseks maadles end Liisa Pilsas kehakaalus 46kg.

Medalile maadles ka Richard Böttker, kes saavutas kehakaalus kuni 31kg 3. koha. Jõudu olid katsumas ka Reemet Raska (+80kg), Karel Tõnstrem (27kg), Kadi Pilsas (36kg) ja Anett Jõgis (36kg).

Martna meeste jõukus paistis silma igal sammul, kohtunikele sai osaks Vabariigi parim kohtlemine, treenerite nina ees oli lookas söögilaud ja medalid olid ka maakera-suurused. Täname Tiit Seitonit suurepärase turniiri ja super võõrustamise eest!

Ehk leiab ka kohalik omavalitsus tulevikus rohkem raha kausside eraldamiseks, mida läbilaskva katuse alla paigutada!