Uudised

Euroopa noorte olümpiafestival

posted Jul 30, 2019, 2:43 AM by jüri nisumaa

21.-27. juuli toimus Bakus Euroopa noorte olümpiafestival, kus oli võistlemas ka maadlusklubi Juhan noormaadleja Heily Tiitus. Heily maadles kehakaalus 53kg ning saavutas 17 osaleja seas 12. koha.

Suvepäevad 2019

posted Jul 30, 2019, 2:38 AM by jüri nisumaa

Juulis peeti Paljasmaal Härma talus taaskord MK Juhan noorte suvepäevi, kust võttis osa 45 noort. Suvepäevade raames võeti mõõtu mitmetel spordialadel. Mitmevõistluse oma vanusegruppide parimad olid Romet, Jakob, Karl-Rasmus, Elisabeth, Aron ja Helena. Suvepäevade raames leidis aset ka Vigala Lahtine Sumoturniir 44 osalejaga. Võisteldi absoluutkategooriates.
Nele Truber 3. koht

Suvepäevade viimasel õhtul leidis aset piknik, kuhu olid oodatud kõikide osalevate noorte vanemad ja pered. Piknikul osales üle 100 huvilise, kellele pakkusid noored huvitavaid etteasteid. Lisaks leidis aset peredevaheline mõõduvõtt, mille võitis perekond Kadakas.

Suvepäevi aitas läbi viia üle 20 vabatahtliku, suured tänud teile!

Mihkli Laada Rammumees 2019

posted Jul 21, 2019, 9:21 AM by Hannes Välis

20.juulil toimus Lääneranna vallas Mihklis Mihkli laat, kus peeti ka rammumehe võistlus. Rammumehe võistlustelt võttis osa viis rammumeest, sealhulgas ka meie klubi maadleja Raido Liitmäe. Võistlustel võeti mõõtu viies alas: Palgi tõstmine, kohvrite kandmine, rehvi kantimine, hantli tõukamine, auto tõmbamine. Pingeline võistlus kestis kuni viimase alani, millest väljus võitjana Raido. Liitmäe on ka ennem võistelnud, kuid Rammumehe tiitlit tal veel ei olnud.

15. Eestimaa suvemängud

posted Jul 15, 2019, 8:53 AM by Hannes Välis

13.juulil peeti A.Le Coq spordihoones sumovõistlus 15.Eestimaa suvemängude raames. Rapla maakonda esindasid kolm MK Juhani noormaadlejat. Meeste arvestuses saavutas Hannes Välis teise koha kehakaalus -85kg. Naiste arvestuses võitis esikoha Sandra Plamus kaalukategoorias -80kg ja teise koha saavutas Mariette Liigend(+80kg)

Rannamaadluse MV

posted Jul 13, 2019, 8:19 AM by jüri nisumaa

Täna peeti Kakumäel rannamaadluse Eesti meistrivõistlusi. Naiste kehakaalus kuni 65kg saavutas teise koha Nele Truber ning kehakaalus kuni 55kg kolmanda koha Helena Truber. Noormeeste hulgas võitis Philip Abt kaalukategoorias 70kg hõbemedali. Mike Siemers pidi leppima kadettide raskekaalus 7. kohaga.

CSTI World Sports Games

posted Jul 7, 2019, 3:44 AM by jüri nisumaa   [ updated Jul 7, 2019, 3:47 AM ]

Kataloonias peetud CSTI mängudel saavutasid meie klubi maadlejad suurepäraseid tulemusi. Kreeka-rooma maadluse kehakaalus 87kg saavutas Raido Liitmäe I koha ning Ardo Pajur kehakaalus 97kg II koha. Võistkondade mõõduvõtus saavutas Eesti koondis koos meie maadlejatega II koha. Mõni päev hiljem leidsid aset rannamaadluse võistlused, kus Raido Liitmäe saavutas kuni 90kg kaaluvate meeste seas samuti I koha. Raido pärjati ka kogu CSIT World Sports Games sündmuse parimaks meessportlaseks, mis on suur au kogu maadlustiimile. Kokku olid mängudel mõõtu võtmas 25 spordiala atleedid.

Õpilaste EM

posted Jul 3, 2019, 12:06 PM by jüri nisumaa

Poolas Krakowis peetud õpilaste (U15) vanusegrupi Euroopa meistrivõistlustel oli võistlemas ka MK Juhan noormaadleja Aron Aun. Aron pidi avaringis aserilt vastu võtma kaotuse seisuga 7:4, kuna vastane finaali ei jõudnud, siis lõppes sellega ka tema maadlus. Kokkuvõttes 16. koht 26 võistleja seas.

Kadettide EM

posted Jun 23, 2019, 10:57 PM by jüri nisumaa

Itaalias Faenzas peetud kadettide Euroopa meistrivõistlustel pidi Heily Tiitus, kehakaalus 53kg, leppima 16. kohaga. Heily kaotas avaringis valgevene maadlejale, kes saavutas hiljem 3. koha.

Andreas lõpetas ASG!

posted Jun 21, 2019, 5:49 AM by Hannes Välis

20.juunil lõpetas Andreas Välis Audentese Spordigümnaasiumi hõbemedaliga. Andrease saavutatud medal on ASG maadlejate ajaloo esimene! Lisaks hõbemedalile omistas spordigümnaasiumi direktor Priit Ilver Andreasele ka parima meessportlase auhinna ning lisaks valiti ta ka enda treeningrühma kaaslaste seast parimaks treeningkaaslaseks!
Andreast iseloomustatakse klassikaaslaste poolt kooli lennuraamatus nii:
„Klassi tarkur Vana-Vigalast. Kui Andu vene keele tundi jõuab, siis tema peale võib loota. Vahel võib ta olla päris tüütu. Just siis, kui uhkeldab, et luges terve raamatu läbi või sai e-koolis kirja järgmise viie.
Vahepeal ei näe teda koolis nädalaid, sest maadlusmatid vajavad vallutamist. Tihedast graafikust hoolimata jagub tal aega, et olla alati olemas, kui teda vajad. Sellel poisil on süda õige koha peal. Andreast halvas tujus ei näe, sest ta leiab alati midagi naerma panevat positiivset.“

EM Hispaanias

posted Jun 8, 2019, 6:24 AM by Hannes Välis   [ updated Jul 15, 2019, 8:57 AM ]

Hispaanias Pontevedras peetud juuniorite Euroopa meistrivõistlustel saavutas Andreas Välis 13.koha. Andreas oli avaringis vaba, seejärel läks 1/8 finaalis kokku Poola esindaja Michal Andrzej Dybkaga. Välis pidi tunnistama poolakale kaotust 2-11.
Järgmises ringis, aga pidi Poola maadleja tunnistama kaotust venelasele(0-8) ning see lõpetas Andrease maadluse.