posted Apr 18, 2019, 5:48 AM by Hannes Välis

Treeningute info: Reedel(19.04) ei toimu Vana-Vigalas, Märjamaal ja Kivi-Vigalas trenni.
Koolivaheajal(22.04-26.04) ei toimu treeninguid Ristil, Valgus ja Kivi-Vigalas.
Ilusaid lihavõttepühi!

Juhani Koolimaadluse Festival 2019

posted Apr 16, 2019, 12:49 PM by jüri nisumaa   [ updated Apr 16, 2019, 11:57 PM ]

Täna kogunes 77 põhikooliealist huvilist Märjamaa võimlasse, et jõudu katsuda koolimaadluses. Esindatud oli 6 MK Juhan tegevuspiirkonnas asuvat kooli. Koolidevahelises arvestuses jäi peale Kullamaa Keskkool 73 punktiga ning vahetas möödunud aasta hõbeda poodiumi kõrgeima koha vastu. Teiseks tulid Vana-Vigala Põhikooli lapsed 62 punktiga ning kolmandaks Märjamaa Gümnaasiumi spordihuvilised 53 punktiga. Tugevad esindused olid väljas ka Kivi-Vigala, Valgu ja Risti põhikoolidel.

Klasside võitjad: Romet Uustalu (0.kl), Kenert Rehkalt (1.kl), Gerda Asumets (2.kl T), Sebastian Hints (2.kl P), Heidi Laasma (3.kl T), Rasmus Kuik (3.kl P), Loore-Liisa Karus (4.kl T), Andreas-Raider Veimann (4.kl P), Lisette Böttker (5.kl T), Karl-Rasmus Lehismets (5.kl P), Mirjam Kask (6.kl T), Aleksander Vassiljev (6.kl P), Sandra Plamus (7.-9.kl T), Sander Roosileht (7.-9.kl P). Protokolli leiad siit!

Lisaks koolimaadlusele võeti festivalil mõõtu ka muudel aladel. Näiteks võitis poiste sangpommi võistluse Aron Aun 39 kordusega. Sander Roosileht oli aga 31 meetriga parim kätelkõndija. Mõõduvõtmised toimusid veel viiel alal. Päev oli täis rekordeid ja eneseületusi.

Täname kõikide osalenud koolide õpetajaid ja aktiviste, kes lapsed maadlema tõid!

Vändrast 3 kulda

Nädalavahetusel peeti juba 53. korda maadlusvõistlust Vändra Lahtine Matt. Võistlustules oli üle 170 sportlase, nende hulgas ka 7 MK Juhan esindajat. Täiskasvanute kehakaalus 87kg võitis esikoha Raido Liitmäe. Õpilaste vanuseklassis maadlesid Aron Aun, kes saavutas kuni 75kg kaaluvate poiste hulgas 1. koha ning Rasmus Kuik, kelle tulemuseks oli 2. koht kehakaalus 33kg. Tüdrukute arvestuses saavutas Gerda Asumets 1. koha, tema maadles kaalukategoorias kuni 37kg. Võistlemas olid ka Amanda Allipere (30kg, 5. koht), Philip Abt (67kg, 5. koht) ja Sander Roosileht (77kg, 4. koht).

Heiki Nabi Euroopa viies!

posted Apr 14, 2019, 10:53 PM by Hannes Välis   [ updated Apr 14, 2019, 10:55 PM ]

Bukarestis toimunud Euroopa meistrivõistlustel saavutas Heiki Nabi kõrge 5.koha. Teed finaali poole takistas poolfinaalis türklane Riza Kayaalp, kes hiljem krooniti ka Euroopa meistriks. Esimeses ringis alistas Nabi sakslase Eduard Poppi, seejärel valgevenelase ning pronksikohtumises tuli paraku vastu võtta kaotus kodupubliku ees võistlevalt rumeenlaselt Alin Alexuc Ciurariu'lt.

Tallinn Open 2019

posted Apr 1, 2019, 12:34 AM by jüri nisumaa

Andreas Välis maadles end rahvusvahelisel suurturniiril Tallinn Open pronksile. Andreas jõudis juunioride kehakaalus 87kg 4. ringi ning alistas seejärel pronksimatšis soomlase Antti Haanpää. Ainsa kaotuse pidi Andreas vastu võtma Venemaa esindajalt Daniil Bogdanovilt.

Sander Roosileht jõudis 5. ringi, tasuks 10. koht kadettide kehakaalus 80kg.

Sandra Plamus jõudis 4. ringi, kokkuvõtteks 4. koht kadettide kehakaalus 73kg.

4. ringi jõudsid ka Mirjam Kask (6. koht), Lisette Böttker (7. koht), Getter Tõnstrem (10. koht)

Rebecca Laidna maadles õpilaste vanuserühma kehakaalus 33kg 3. ringi, tasuks 11. koht.

Aron Aun, Rasmus Kuik, Richard Böttker ja Heidi Laasma maadlus lõppes 2. ringis.

Kokkuvõtteks tuli 6 Juhani maadlejat suurturniiril top 10 hulka, millega võib igati rahul olla.

Nublust Nabiks III etapp

posted Mar 24, 2019, 3:53 AM by jüri nisumaa

Põlvas peeti Nublust Nabiks vabamaadluse seeriavõistluse kolmas etapp. MK Juhan maadlejad esinesid hästi ja saavutasid auhinnalisi kohti. Medalivõitjaid premeeriti piletitega 2019. aasta juunioride MM'ile, mis Tallinnas aset leiavad.
Rebecca Laidna (33kg) 2. koht
Lisette Böttker (39kg) 1. koht
Getter Tõnstrem (54kg) 1. koht
Sandra Plamus (+62kg) 1. koht
Mirjam Kask (+62kg) 2. koht

Seeriavõistlust jätkab liidrina Getter Tõsntrem, kes on võitnud kõik kolm etappi.

Kolm Eesti meistritiitlit Juhanile

posted Mar 16, 2019, 1:40 PM by jüri nisumaa

Paikusel võtsid täna mõõtu kadettide vanusegrupi (U17) maadlejad. Edukaim MK Juhan maadleja oli Sander Roosileht, kes võitis kehakaalus kuni 80kg Eesti meistritiitli vabamaadluses ning hõbeda kreeka-rooma maadluses. Kogu võistluspäeva jooksul tuli tal alla vanduda vaid ühele vastasele. Vaid üksikud noormehed olid sama võimekad ning suutsid võita medali nii kreeka-rooma kui vabamaadluses.

Eesti meistriks krooniti ka meie kaks naistemaadluse liidrit: Sandra Plamus (73kg) ja Heily Tiitus (65kg). Sandra võitis hoolimata vigastatud sõrmest kõik oma vastased. Heily näitas peale viiekuulist võistluspausi suurepärast maadlust ning ta tunnistati koguni võistluste parimaks naismaadlejaks. Kahepeale kogusid tüdrukud nii palju punkte, et kindlustasid klubile võistkondliku hõbemedali klubide arvestuses.

Võistlemas olid ka Philip Abt (5. koht), Maaris Neggo (7. koht), Kristen Kanarbik (10. koht), Markos Eha (5. koht) ja Aron Aun (5. koht).

Eesti Kaitseväe MV

posted Mar 13, 2019, 12:22 PM by jüri nisumaa

Täna peeti Tallinnas Eesti Kaitseväe meistrivõistlusi kreeka-rooma maadluses. MK Juhan noormehed saavutasid auhinnalisi kohti.
rms Ardo Pajur (1JVBr Kalevi JVP) on Eesti Kaitseväe meister kehakaalus 97kg. Ardo oli ka oma kehakaalu parim ajateenijate arvestuses.
rms Hendrik Kalme (1. jalaväebrigaad) on hõbemedali võitja samuti kehakaalus 97kg. Ka ajateenijate arvestuses saavutas Hendrik 2. koha.
rms Urmis Veimann (1JVBr Kalevi JVP) saavutas 3. koha kehakaalus 130kg, ajateenijate arvestuses  võitis ta 1. koha.
srs Kristjan Krasnikov (1JVBr Scoutspataljon) pidi tänavu leppima kehakaalus 87kg 8. kohaga.

Poisid said kolki, Gerda võitis karika!

posted Mar 9, 2019, 11:02 AM by jüri nisumaa

Tallinnas peeti 31. korda Kristjan Palusalu mälestusvõistlusi noortele kreeka-rooma maadluses. Võistlema oli kogunenud üle 150 maadleja Eestist, Soomest ja Lätist. Meie klubi parima tulemuse võitles välja Gerda Asumets, kes saavutas kehakaalus 41kg hõbemedali. Poisid saavutasid küll matšivõite kuid pidid siiski poodiumilt välja jääma. Kenert Rehkalt (36kg 4. koht), Sebastian Hints (+46kg 4. koht), Richard Böttker (27kg 7. koht), Karel Tõnstrem (23kg 10. koht), Rasmus Kuik (32kg 11. koht). Poiste konkurentsis sai suurepärase tulemuse ka teine meie tüdruk, Loore-Liisa Böttker, kes võitis kahte vastast aga pidi alla vanduma hilisemale turniiri võitjale. Temale 6. koht kehakaalus 23kg.

Andreas Välis Eesti meister!

posted Mar 3, 2019, 7:09 AM by Hannes Välis

Täna peeti Tapa spordihoones Eesti meistrivõistlused juuniorite vanuseklassis.
Maadlusklubi Juhan oli esindatud 6 noormaadlejaga. Eesti meistriks krooniti Andreas Välis kehakaalus -87kg ning samas kaalus saavutas teise koha Hannes Välis. Pjedestaali kolmandale astmele astusid Kristjan Vodolaztšenko (-63kg) ja Raido Rehepapp (-97kg).
Head maadlust näitasid veel Philip Abt (-63kg) ja Kristen Kanarbik (-67kg).
Meeskondlikult võitis MK Juhan kolmanda koha.