Avaleht‎ > ‎

Aastalõpupidu

8. detsembri õhtul, peale maadlusvõistlust Märjamaa Kapp, kell 19.00 leiab Märjamaa Valla Rahvamajas aset MK Juhan aastalõpupidu. 

Ootame peole kõiki maadlejaid, veterane, treenereid, lapsevanemaid ja toetajaid! TULE KOOS PEREGA! Palun registreeri end peole hiljemalt 3. detsembriks, et korraldustoimkond saaks sinuga varakult arvestada. 

Sissepääs on 10 eurot, kuni 18-aastastele lastele 5 eurot ning kuni 5-aastastele tasuta! 

Ootame julgeid ja osavaid maadlejaid peoõhtul üles astuma oma etteastetega! Teretulunud on igas vanuses tantsijad, lauljad, luuletajad ja pillimängijad! Esinejatele on sissepääs TASUTA!

Peol tunnustame oma vabatahtlikke abistajaid ja loomulikult parimaid sportlasi. Aastaga väljateenitud auhinnad saavad MK Juhan punktitabeli 10 parimat ning lisaks tunnustatakse parimat õpilast, kadetti, juuniorit, täiskasvanut, naismaadlejat ja sumotajat. 

Tunnustamisele järgneb korralik õhtusöök, etteasted klubi maadlejate poolt ning kindlasti ka sportlikud mängud. Aset leiavad MK Juhan MV vee-all-hinge-kinni-hoidmises! Pane vaim valmis!

Külalistel lubatud täiendada oma einelauda lemmikjoogi ja -snäkiga.

Oma osalusest teata kindlasti enne 3. detsembrit telefonil 58002906 või e-mailil maadlusklubi.juhan@gmail.com.
Sissepääsu eest tasuda samuti enne 3. detsembrit Maadlusklubi Juhan arvele EE881010220007714017, selgituses märkida "aastalõpp ja osaleja(te) nimi" või toimetada treenerile.

8. detsembril näeme!
Comments